כרטיסים ל – NFL

נובמבר 4, 2021

ה – NFL  (National Football League, ליגת הפוטבול הלאומית) היא אחת הליגות העשירות והמצליחות בעולם. הודות לעשרות אלפי אוהדים שמגיעים לכל משחק, ריבוי של קבוצות והמון המון כישרון – תמיד יש למה לצפות ב – NFL. 

משחק הפוטבול בליגה בכירה בארצות הברית הוא מהיר, אגרסיבי, ומדויק. צפייה במשחק פוטבול תעורר הנאה והתרגשות גם אצל מי שלא יודע את כל החוקים.

הנה כמה קבוצות ששווה לעקוב אחריהן:

  1. קנזס סיטי צ'יפס (Kansas City Chiefs) – הקבוצה מקנזס היא סגנית האלופה המכהנת (נכון ל-2021), והיא הבית למי שנחשב השחקן המלהיב ביותר בליגה – פטריק מהומס. פרשנים רבים צופים שהשנה תהיה השנה בה הקבוצה הנהדרת הזו תעשה את קפיצת המדרגה הנדרשת כדי לזכות באליפות.
  1. טמפה ביי באקנירס (Tampa Bay Buccaneers) – האלופה המכהנת וביתו של השחקן שנחשב בין הטובים בהיסטוריה של המשחק, אם לא הטוב ביותר – טום בריידי. הקבוצה משחקת בפלורידה ועמוסה בכישרון עם שחקנים כמו רוב 'גרונק' גרונקובסקי ואנטוניו 'AB' בראון.
  1. באפלו בילס (Buffalo Bills) – הקבוצה היחידה ברשימה הזו בלי אליפות. הקבוצה ממדינת ניו יורק נחשבה כמועמדת לגיטימית לאליפות במשך שנים, אך מעולם לא מימשה את הפוטנציאל שלה. העובדה שהיא ממשיכה להוות שם לגיטימי בכל דיון על אליפות הליגה עד היום הפך אותה לסמל לעקשנות וחדירות מטרה בתרבות האמריקאית.

הסופרבול

הסופרבול (Super Bowl) הוא השם לגמר הליגה. הסופרבול  הוא אחד האירועים הכי מפוארים ומיוחדים בתרבות האמריקאית, ויש מי שיגדיר אותו ממש יום חג עבור החברה האמריקאית.

בוודאי שמעתם על הסופרבול בהקשר להופעה שמתקיימת במחצית. כל שנה מגיעים האומנים הכי מפורסמים בארצות הברית להופיע בפני קהל של מאות אלפי אמריקאים באצטדיון ועוד יותר ממאה מיליון שצופים במשחק בטלוויזיה.

קשה מאוד להשיג כרטיסים לסופרבול, בעיקר בגלל שהמשחק נערך תמיד ביום ראשון הראשון של חודש פברואר, ולכן קל להזמין לו כרטיסים מראש ולפנות את לוח הזמנים.

סיכום

כרטיסים ל – NFL קונים רק דרך אתר אמין, מקצועי ומומלץ.

למשל, אולי לא יאמרו לכם את זה באתרים אחרים אבל אנחנו נספר לכם שבשביל לראות משחק פוטבול על אדמת ארצות הברית – אתם חייבים קודם כל שתהיה לכם ויזה, ולכן כדאי לקנות את הכרטיסים הרבה זמן מראש (כדי שתספיקו לקבל אותה ולא סתם תוציאו כסף).

בחבילות הספורט של אתר ספורטיבי תמצאו גם כרטיסי טיסה, מלונות ברמה הכי גבוהה וכמובן כרטיסים למשחקים שישאירו עליכם רושם ולא תמהרו לשכוח!